Moderní výživa psů a koček dnes.

V současné době existuje mnoho způsobů, jak vnímat svého malého společníka. U nás v Pronature Holistic věříme, že kočky a psi se stali pevnou součástí našich rodin a zaslouží si stejné zacházení jako každý její právoplatný člen. Filozofie Pronature holistic je jednoduchá: Buďme pozorní k potřebám zvířat. Nejsou to naše věci. Jsou to naši společníci. Naši přátelé. Patří k nám, stejně jako my patříme k nim.
Kočky a psi mají dnes jiný životní styl než jejich divocí předci. Dokonce mají jiný životní styl než mívali před nějakými 100 lety. Jsou vlastně trochu jako my. Už nevláčíme pluh, delší trasy si bez auta téměř nedovedeme představit, práce je velmi často spíše sedavá, než fyzicky náročná. Tak i naši zvířecí společníci už příliš neloví, největším pohybem bývá mnohdy poklidná procházka parkem a mnoho hodin tráví příjemným ležením na polštářích.
Toto je prostě realita moderního světa a tuto realitu je třeba zohlednit, když nastane čas jídla. Ovšem pozor, nepleťme si změněný životní styl s přirozenými potřebami. Pořád to jsou masožravci. Toto nelze oběhnout. Cílem nejsou levné náhražky skutečné přírodní stravy, jak bývá častým zvykem mnohých komerčních výrobců. Naopak. KVALITA A PŘIROZENOST je na prvním místě. Životní styl je třeba zohlednit správným vyvážením. Vyvážením toho nejlepšího, co lze našim miláčkům nabídnout.
To je důvod proč jsme přivedli na svět holistické krmivo Pronature holistic. Naším posláním je vést majitele domácích zvířat ke skutečným potřebám jejich malých společníků. Tím nebudou vedlejší produkty. Ani umělé náhražky skutečné stravy. Jedinou správnou cestou je kvalitní produkt připravený z čerstvých, přírodních a ekologicky pěstovaných surovin (použití čerstvého nikdy mraženého masa a ekologicky pěstovaného ovoce a zeleniny je samozřejmostí) .

Tým, rodina

Pronature Holistic je přírodní holistické krmivo společnosti PLB International. Tato rodinná firma s vlastní továrnou (takže má pod dohledem každý detail výrobního procesu) ví, že privelegium, krmit Vaše zvířata, je závazkem, který nelze naplňovat polovičatostí a kompromisy nehodných jejich skutečnému postavení ve Vašich rodinách..
Zaměstnanci PBL, mnozí z nich sami zapálení pejskaři, (či vlastníci koček) dobře chápou pouta, která nás spojují s našimi čtyřnohými mazlíčky. Proto je Pronature Holistic mnohem více, než pouhým jídlem. Více než 40 let historie firmy, jenž je směsicí profesionality a čirého nadšení pro domácí mazlíčky, budiž toho důkazem.

Náš slib

  • Kvalita je nejvyšší prioritou
    Exportujeme Pronature holistic do více než dvaceti zemí po celém světě. Musíme tudíž dodržovat normy a standardy nejvyšší kvality, jakými jsou AAFCO, HACCP a normy Evropské unie (abychom jmenovali alespoň některé).

  • Poctivost a průhlednost.
    Odmítáme dezinformování zákazníků, abychom si tímto nepoctivým přístupem zvýšili prodejnost. Pronature holistic je krmivo, které plně stojí na svém složení (které si každý zákazník může sám osobně ověřit na pytli), nikoliv na neurčitých reklamních slibech. Všechny informace jsou přesné, správně podané a rozhodně nijak nadnášené či skrývané ve slovních kličkách a neurčitých pojmech (za nimiž se málokdy skrývá něco dobrého). Každý zákazník má právo na přesné informace a to od první do poslední položky, kterou krmivo obsahuje. Žádné mlžení, žádná "výrobní tajemství".

  • Spokojenost našich zákazníků
    Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Ovšem ještě důležitější je zdraví, pohoda a spokojenost Vašeho domácího mazlíčka! Oni jsou našimi pravými zákazníky. Právě v jejich pohodě, zdraví a vitalitě je naše pravé poslání (ostatně tak, jako to Vaše, tak jako to jejich vůči Vám, neboť i vy nejste jen někým, kdo je nakrmí. Vy jste jejich smečkou, rodinou a pravým domovem)...

  • Hybrid