ADULTE Intérieur
27 % Proteinů
17 % Tuku
Characteristics
 • Čerstvé kuřecí maso (nikdy mražené) je primární složkou v tomto nutričně vyváženém a vysoce stravitelném krmivu.
 • Se sladkými brambory jenž mají vysokou úroveň beta-karotenu, který produkuje vitamín A a zlepšuje imunitu. Jsou též velmi dobrým zdrojem vlákniny, vitamínu B6, draslíku a manganu.
 • S ekologicky pěstovaným rohovníkem. Obsahuje vlákninu, která pomáhá regulovat střevní funkce a konzistenci stolice.
 • Obohacený navíc bílkovinami, vitamíny a vápníkem pro optimální růst kostí a vitalitu. Maso ze sledě je navíc kvalitním zdrojem DHA, jenž podporuje zdravý vývoj mozku.
 • Krmivo bylo formulováno tak, aby byl zajištěn hladký přechod na pevnou stravu po odstavení. Kostky tvarem, velikostí a tvrdostí jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly zubní struktuře a schopnosti žvýkání štěňat.
 • Obohaceno chelátovými minerály, jenž jsou pro psy daleko lépe stravitelné a tudíž i využitelné (na rozdíl od běžně dosypaných "prášečků" obvyklých u klasických komerčních krmiv.)
 • Vitamíny E, C a beta-karoten přispívají k sílení imunitního systému.
 • Přírodní zdroje vlákniny, jako jsou výlisky sušených rajčat a sušené řepné řízky podporují optimální střevní průchod a trávení.
 • Přírodní prebiotika, jakými jsou sušený kořen čekanky a extrakty z kvasnic posilují obranný imunitní systém.
Složení (prvních pět položek, které zpravidla tvoří rozhodující většinu v pytli s popisem):
 • Čerstvé kuřecí maso: Kvalitní, určená položka (žádná nejasná drůbeží směs), velmi dobrý zdroj bílkovin, vitamínu B6, fosforu, niacinu a selenu.

 • Dehydratované kuřecí maso: Též jasně určená položka. Masový koncentrát obsahující až 70% proteinů.

 • Dehydratované maso ze sledě: Třetí maso v pořadí a opět určené (žádná ryba...nevím jaká). Opět masový koncentrát zajišťující potřebné množství bílkovin z živočišných zdrojů, a nikoliv rostlinných, jejichž vhodnost je minimálně sporná (spíše nesporně nevhodná). Sleď je vynikajícím zdrojem bílkovin, vitamínu D, vitamínu B12 a selenu. Navíc se jedná o výborný zdroj omega 3 mastných kyselin (s velmi pozitivním poměrem vůči omega 6 mastným kyselinám).

 • Kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů: Kuřecí tuk je opět určený, jednodruhový, velmi dobrý a přirozený zdroj omega 6 mastných kyselin, které jsou nezbytné pro zdravý život zvířete.

 • Sladké brambory: Jsou bez alergického potencionálu, dobrým zdrojem vlákniny, vitamínu B6, draslíku a manganu. Též výborným zdrojem vitamínu A. Na rozdíl od mnohých obilnin patří k přílohám, ze kterých se získat více, než jen "prázdnou" energii.

 • (a ostatní...)sušené bramborové výlisky, hnědá rýže, perlovitý ječmen, ovesné krupky, rýže, sušená vejce, hrášek, přírodní kuřecí aroma, sušené rajčatové výlisky, sušené jablečné výlisky, celé lněné semínko, lecitin, chlorid draselný, sůl, cholin chlorid, extrakt z kvasnic, uhličitan vápenatý, sušená čekanka (zdroj inulinu), síran železnatý, taurin, kyselina askorbová (vitamin C), oxid zinečnatý, alfa-tokoferol acetát ( zdroj vitamínu E), Yucca schidigera extrakt, moučka z krabů a krevet, Novozélandské zelené mušle, mořské okurky, oxid manganatý, kyselina nikotinová, D pantothenát vápenatý, seleničitan sodný, vitamin A doplněk, cholekalciferol (zdroj vitamínu D 3 ) , thiamin mononitrát, biotin, sušené BIO borůvky, sušený BIO ananas, med, sušený BIO rozmarýn, sušená BIO petržel, sušená BIO máta, BIO rohovník, sušená moučka z BIO mořských řas, dehydratovaná BIO vojtěška, extrakt z BIO zeleného čaje, sušený BIO špenát, sušená BIO brokolice, sušená BIO mrkev, sušený BIO květák, chelát zinku, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin B 12 doplněk, chelát manganu, jodičnan vápenatý, kobalt, chelát mědi, kyselina listová.
  Deklarované jakostní znaky
  Hrubý protein27% minimum
  Hrubý tuk17% minimum
  Vlhkost10% maximum
  Surová vláknina4,5% maximum
  Hrubý popel8% maximum
  Vápník1,2% minimum
  Fosfor0,8% minimum
  Taurin0,1% minimum
  Vitamin A25 000 IU / kg minimum
  Vitamin D2 000 IU / kg minimum
  Vitamin E150 IU / kg minimum


  Typická analýza
  Draslík0,6%
  Sodík0,42%
  Magnésium0,14%
  Měď15 mg / kg
  Zinek245 mg / kg
  Jód5 mg / kg
  Selen0,5 mg / kg
  Vitamin B 12140 mg / kg
  Cholin2000 mg / kg
  Omega-30,65%
  Omega-62,85%
  Glukosamin400 mg / kg
  Chondroitin500 mg / kg
  Vitamin C170 mg / kg
  Kyselina listová600 mcg / kg
  Niacin50 mg / kg
  DHA0,15 %
  Metabolizovatelná energie 4350 kcal/kg

  Dostupné velikosti balení: 2.72 kg, 13.6 kg