ADULTE Intérieur
30 % Proteinů
20 % TukuCharacteristics
 • Čerstvá (nikdy mražená) kachna je hlavní složka v tomto nutričně vyváženém a vysoce stravitelném krmivu.
 • Bez obilovin. Pes je (i přes ujišťování mnohých komerčních výrobců) v první řadě masožravec. Má krátké střevo, jenž nedokáže efektivně zpracovávat rostlinnou stravu. Jeho přirozeností je strava založená na vysokém obsahu živočišných bílkovin a tuku. Naše řada kachna na pomerančích má právě díky svému (pro psa) přirozenému složení mimořádnou stravitelnost, bez zatěžování organismu zbytečným balastem.
 • Podpora imunitního systému. Pomeranče jsou vynikajícím zdrojem vitaminu C a vlákniny, což pomáhá udržovat imunitní systém. Vitamin E a chelátové minerály jsou též důležitým článkem podpory imunity.
 • Zdravé trávení. Přírodní zdroje vlákniny, jako sušené rajčatové výlisky (a nejen ony) pomáhají k optimální práci střev a celkovému procesu trávení.
 • Svěží dech a zdravé zuby. Směs petržele a máty podporuje svěží dech, zatímco unikátní křupavá textura granulí pomáhá udržovat zuby čisté a zdravé.
 • Produkty ekologického zemědělství (borůvky, ananas, merlík Chilský, heřmánek, anýz, vojtěška, zelený čaj, rozmarýn, petržel, máta, špenát, brokolice, květák a další...) zajišťují vitamíny a minerály z přirozených zdrojů. Krmivo se nespoléhá pouze na uměle dodávané vitamíny a minerály jak je běžné u typických komerčních produktů.
 • Bez syntetických konzervantů a antioxidantů! Krmivo neobsahuje žádnou formu syntetických konzervantů a antioxidantů (lidově se tomu obvykle říká "chemická konzervace"). Krmivo je přirozeně konzervováno směsí tokoferolů (vitamín E), kyselinou askorbovou (vitamín C) a rozmarýnem (velmi silný přírodní konzervant).
 • Bez vedlejších živočišných i obilných produktů, sóji, pšenice, kukuřice, rostlinných proteinových koncentrátů (jakékoliv formě), umělých dochucovadel a barviv! Slogan přírodní holistické krmivo není prázdnou marketingovou formou, jak je v našich krajích obvyklé. Kvalita není ve sloganech. Kvalita je ve složení. Nikde jinde ji nenajdete. Pronature holistic se za své složení může hrdě postavit.
 • Světově uznávaný recenzent psích krmiv Dog food advisor zahrnul řadu Kachna na pomerančích (stejně jako ostatní řady Pronature holistic) mezi krmiva s nejvyšším doporučením pro výživu našich domácích miláčků.
Složení (prvních pět položek, které zpravidla tvoří rozhodující většinu v pytli s popisem):
 • Čerstvá kachna: Kvalitní, určená položka (kachna - nikoliv nějaká drůbež). Kachní maso je dobrým zdrojem bílkovin, riboflavinu, folátu, železa a fosforu. Též je velmi dobrým zdrojem vitamínu B12 a selenu.

 • Dehydratované kuřecí maso: Též jasně určená položka. Masový koncentrát obsahující až 70% proteinů.

 • Sušené bramborové výlisky: Brambory jsou dobrým zdrojem vitamínu C, draslíku, vitamínu B6 a vlákniny.

 • Kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů: Kuřecí tuk je opět jednodruhový (žádné drůbeží cosi). Obsahuje vysoký podíl omega 6 mastných kyselin nezbytných pro zdraví zvířete.

 • Sušená pomerančová vláknina: Pomeranče dobrým zdrojem thiaminu, kyseliny listové a vápníku, a velmi dobrým zdrojem vlákniny a vitamínu C. Pokud někoho zaráží jen strohý výraz vláknina, tak vězte, že velmi zdravé jsou i obyčejné pomerančové slupky a to i pro lidi.

 • (a ostatní...)dehydratované maso ze sledě, hrášek, sušená vejce, přírodní kuřecí aroma, lecitin, sušené jablečné výlisky, sušené rajčatové výlisky, celé lněné semínko, cholin chlorid, chlorid draselný, sůl, kvasnice, síran železnatý, taurin, sušený kořen čekanky (zdroj inulinu), kyselina askorbová (vitamin C), moučka z krabů a krevet, oxid zinečnatý, alfa-tokoferol-acetát (zdroj vitamínu E), Yucca schidigera extrakt, sušené BIO borůvky, sušený BIO ananas, seleničitan sodný, thiamin mononitrát, Novozélandské zelené mušle, mořské okurky, BIO merlík chilský, BIO heřmánek, semena BIO anýzu, sušená moučka z BIO mořských řas, dehydratovaná BIO vojtěška, extrakt z BIO zeleného čaje, sušený BIO rozmarýn, sušená BIO petržel, sušená BIO máta, BIO kurkuma, gelový koncentrát z Aloe vera, sušený BIO špenát, sušená BIO brokolice, sušený BIO květák, chelát mědi, chelát zinku, chelát manganu, jodičnan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, oxid manganatý, kyselina nikotinová, D pantothenan vápenatý, vitamin A doplněk, cholekalciferol (zdroj vitamínu D 3 ), kyselina listová, riboflavin, biotin, vitamin B 12 doplněk, kobalt uhličitan.
  Deklarované jakostní znaky
  Hrubý protein30% minimum
  Hrubý tuk20% minimum
  Vlhkost10% maximum
  Surová vláknina4% maximum
  Hrubý popel8,5% maximum
  Vápník1,6% minimum
  Fosfor0,9% minimum
  Taurin0,1% minimum
  Vitamin A25 000 IU / kg minimum
  Vitamin D2 000 IU / kg minimum
  Vitamin E150 IU / kg minimum


  Typická analýza
  Draslík0,6%
  Sodík0,42%
  Magnésium0,11%
  Měď15 mg / kg
  Zinek245 mg / kg
  Jód5 mg / kg
  Selen0,5 mg / kg
  Vitamin B 12175 mg / kg
  Cholin2250 mg / kg
  Omega-30,6%
  Omega-63,6%
  Glukosamin400 mg / kg
  Chondroitin500 mg / kg
  Vitamin C200 mg / kg
  Kyselina listová500 mcg / kg
  Niacin50 mg / kg
  Metabolizovatelná energie 4550 kcal/kg

  Dostupné velikosti balení: 2.72 kg, 13.6 kg