ADULTE Intérieur
24 % Proteinů
14 % Tuku




Characteristics
 • Čerstvé (nikdy mražené) krůtí maso je základní složkou v této nutričně vyvážené a vysoce stravitelné receptuře.
 • Optimální tělesná hmotnost. Rovnováha bílkovin a tuku v kombinaci s pravidelným cvičením, pomůže vašemu psu udržovat optimální tělesnou hmotnost.
 • Podpora imunitního systému: Brusinky jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů (jako je vitamín C), které pomáhají podporovat imunitní systém. Brusinky jsou též výborným zdrojem vitamínu E, přírodního vitamínu K, manganu a vlákniny.
 • S ekologicky pěstovaným zázvorem. Zázvor je dobře známý pro své protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Též podporuje trávení a pomáhá předcházet nevolnosti a zvracení u domácích zvířat náchylných k "automobilové" nemoci.
 • Produkty ekologického zemědělství (borůvky, ananas, merlík Chilský, heřmánek, anýz, vojtěška, zelený čaj, rozmarýn, petržel, máta, špenát, brokolice, květák a další...) zajišťují vitamíny a minerály z přirozených zdrojů. Krmivo se nespoléhá pouze na uměle dodávané vitamíny a minerály jak je běžné u typických komerčních produktů.
 • Bez syntetických konzervantů a antioxidantů! Krmivo neobsahuje žádnou formu syntetických konzervantů a antioxidantů (lidově se tomu obvykle říká "chemická konzervace"). Krmivo je přirozeně konzervováno směsí tokoferolů (vitamín E), kyselinou askorbovou (vitamín C) a rozmarýnem (velmi silný přírodní konzervant).
 • Bez vedlejších živočišných i obilných produktů, sóji, pšenice, kukuřice, rostlinných proteinových koncentrátů (jakékoliv formě), umělých dochucovadel a barviv! Slogan přírodní holistické krmivo není prázdnou marketingovou formou, jak je v našich krajích obvyklé. Kvalita není ve sloganech. Kvalita je ve složení. Nikde jinde ji nenajdete. Pronature holistic se za své složení může hrdě postavit.
 • Světově uznávaný recenzent psích krmiv Dog food advisor zahrnul řadu Krůta s brusinkami (stejně jako ostatní řady Pronature holistic) mezi krmiva s nejvyšším doporučením pro výživu našich domácích miláčků.
  Složení (prvních pět položek, které zpravidla tvoří rozhodující většinu v pytli s popisem):
 • Čerstvé krůtí maso: Kvalitní, určená položka (krůta - nikoliv nějaká drůbež). Krůtí maso je velmi dobrým zdrojem bílkovin a selenu. Též je dobrým zdrojem fosforu a zinku.

 • Dehydratované kuřecí maso: Též jasně určená položka. Masový koncentrát obsahující až 70% proteinů.

 • Hnědá rýže: Jde o vysoce stravitelnou obilninu, bez alergického potencionálu, která je dobrým zdrojem např. Manganu.

 • Sušené bramborové výlisky Brambory jsou dobrým zdrojem vlákniny, vitamínu B6, draslíku a vynikajícím zdrojem vitamínu C.

 • Perlovitý ječmen: Celozrnná, minimálně zpracovaná forma ječmene. Ječmen je dobrým zdrojem vlákniny, manganu a selenu. Je též bez alergického potencionálu.

 • (a ostatní...)ovesné krupky, sušené brusinky, rýže, kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů, dehydratované maso ze sledě, hrášek, sušená vejce, přírodní kuřecí aroma, sušené jablečné výlisky, sušené rajčatové výlisky, lněné semínko celé, uhličitan vápenatý, lecitin, chlorid draselný, sůl, cholin chlorid, extrakt z kvasnic, síran železnatý, taurin, sušený kořen čekanky (zdroj inulinu), kyselina askorbová (vitamin C), oxid zinečnatý, alfa-tokoferol-acetát ( zdroj vitamínu E), Yucca schidigera extrakt, moučka z krabů a krevet, Novozélandské zelené mušle, mořské okurky, oxid manganatý, kyselina nikotinová, D pantothenát vápenatý, seleničitan sodný, vitamin A doplněk, cholekalciferol (zdroj vitamínu D 3 ) , thiamin mononitrát, biotin, sušené BIO borůvky, sušený BIO ananas, BIO zázvor, BIO merlík Chilský, semena BIO anýzu, sušená moučka z BIO mořských řas, BIO dehydratovaná vojtěška, extrakt z BIO zeleného čaje, sušený BIO rozmarýn, sušená BIO petržel, sušená BIO máta , BIO kurkuma, sušený BIO tymián, BIO skořice, sušený BIO špenát, sušená BIO brokolice, sušený BIO květák, chelát mědi, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin B 12 doplněk, chelát manganu, jodičnan vápenatý, kobalt, chelát mědi, kyselina listová .
  Deklarované jakostní znaky
  Hrubý protein24% minimum
  Hrubý tuk14% minimum
  Vlhkost10% maximum
  Surová vláknina4,5% maximum
  Hrubý popel8% maximum
  Vápník1,1% minimum
  Fosfor0,8% minimum
  Taurin0,1% minimum
  Vitamin A25 000 IU / kg minimum
  Vitamin D2 000 IU / kg minimum
  Vitamin E150 IU / kg minimum


  Typická analýza
  Draslík0,6%
  Sodík0,3%
  Magnésium0,12%
  Měď15 mg / kg
  Zinek245 mg / kg
  Jód5 mg / kg
  Selen0,5 mg / kg
  Vitamin B 12135 mg / kg
  Cholin2000 mg / kg
  Omega-30,45%
  Omega-62,7%
  Glukosamin400 mg / kg
  Chondroitin500 mg / kg
  Vitamin C200 mg / kg
  Kyselina listová500 mcg / kg
  Niacin50 mg / kg
  Metabolizovatelná energie 4000 kcal/kg

  Dostupné velikosti balení: 2.72 kg, 13.6 kg